PAVEC PolskiEnglish
START INŻYNIERING WYNAJEM PERSONELU NADZÓR I INSPEKCJE PROWADZENIE PROJEKTÓW KONTAKT

 

Firma PAVEC od lat działa w branży przemysłu metalowego w zakresie doradztwa inżynieryjnego.

Oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od projektowania 2D i 3D, poprzez obliczenia wytrzymałościowe oraz analizę MES.

Dla naszych Klientów realizujemy zarówno pojedyncze prace jak i świadczymy kompleksowe i długoterminowe usługi, które wspomagają, a często zupełnie zastępują ich własny dział konstrukcyjny.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą outsourcing usług inżynieryjnych.


Nasz zespół jest wyspecjalizowany w tworzeniu rysunków 2D i modelowaniu 3D przy użyciu oprogramowania takiego jak Solid Works czy Inwentor - w zależności od wymagań Klienta. Na specjalne życzenie wykonujemy również obliczenia wytrzymałościowe metodą MES.

W ramach innowacyjnego, autorskiego systemu realizacji projektów inżynierskich, PAVEC oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu inżynieringu. Małym firmom pomagamy w digitalizacji pomysłów oraz konstruujemy rozwiązania na podstawie otrzymanych danych, włącznie z zatwierdzeniem dokumentacji w wybranej jednostce inspekcyjnej.

Dużym firmom oferujemy dodatkowo outsourcing inżynieryjny, w ramach którego wesprzemy naszymi pracownikami istniejący dział konstrukcyjny / techniczny.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest w dzisiejszych czasach terminowość wykonania projektu, dlatego nasz wysoko wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pracujemy zgodnie z:
- PN / EN,
- PED / TPED,
- ADR,
- UDT,
- NORSOK,
- specyfikacje Klienta.